Повідомлення Головного управління Пенсійного фонду України.

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, повідомляє, що для отримання довідки ОК-7 необхідно на Веб-порталі пенсійного фонду України, застосувати свій електронний цифровий підпис (далі ЕЦП). Для онлайн-реєстрації на Веб-порталі  на екранній формі "Вхід" в закладці "За ЕЦП" можливо ознайомитися зі списком АЦСК, (Акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП який підтримує Веб-портал ПФУ. Якщо Ви не маєте ЕЦП одного з цих АЦСК, Вам необхідно звернутися в АЦСК та отримати його. Інформація щодо отримання ЕЦП може Вами бути отримати в мережі інтернет в залежності від АЦСК, обраного Вами.

12:52 14.05.2020

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ по робочому проекту "Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом по вул. Центральна, 4А у с.Курне Пулинського району- будівництво".

Заява про наміри по робочому проекту "Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом по вул. Центральна,4А у с.Курне Пулинського району - будівництво".

16:25 16.03.2020