Ура! Знову перемога !!!!

За результатами конкурсу проєктів соціальної дії від програми Британської ради «Активні громадяни»  Команда Змін Курненської сільської ради отримали підтримку та фінансування на реалізацію проекту «Територія згуртування» Облаштування зони відпочинку біля клубу с-ща Курне.

11:40 18.03.2021

Триває профілактично-попереджувальна робота із засудженими, які перебувають на обліку Пулинського РС філії Центру пробації в області.

15 березня 2021 року з громадянами, які перебувають    на обліку Пулинського РС філії Центру пробації у     Житомирській області, під час періодичної реєстрації     проведені індивідуальні профілактичні бесіди на теми не     допущення вчинення повторного злочину, порушення   громадського порядку або ухилення від виконання   покладених судом обов’язків під час іспитового строку.

12:19 17.03.2021

Дорогі жінки Курненської  громади!

Дорогі жінки Курненської громади!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності та кохання! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, турботу, натхнення і неповторність. Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі жодну професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

11:28 05.03.2021

З підобліковими Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області працював представник бюро правової допомоги

1 лютого 2021 року представник Пулинського бюро правової допомоги Олексій Невмержицький провів індивідуальні зустрічі із суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Пулинського РС філії Центру пробації у Житомирській області.

13:53 10.02.2021