Конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців Курненської територіальної громади

Оголошується конкурс з визначення переможця серед аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців Курненської територіальної громади.

14:11 16.04.2021

Вітаємо переможців конкурсу!

В рамках підготовки проєкту Стратегії розвитку Курненської територіальної громади на 2021–2027 роки, з метою проведення просвітницької роботи серед дітей щодо сталого та успішного розвитку територіальної громади, для пошуку й підтримки талановитих дітей, їх естетичного та морально-етичного виховання; привернення уваги дітей до майбутнього Курненської громади, залучення до формування її пріоритетів, вивчення їх інтересів, захоплень і прагнень, бачення дорослого життя в громадів Курненській сільській  раді відбувся  Конкурс дитячого малюнка « Курненська громада у 2027 році». Сьогодні конкурсна комісія підвела підсумки та визначила переможця.

09:59 25.03.2021