Цифрові рішення для покращення інклюзивності. Новий сервіс для пошуку безбар’єрних локацій «Доступно!»

Відтепер люди з інвалідністю, люди літнього віку та інші маломобільні групи населення можуть швидко й зручно знайти найближчу безбарʼєрну локацію в чатботі «Доступно!»:

13:55 14.05.2024

13 -17 ТРАВНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Цьогоріч з 13 по 17 травня в Україні вшосте відбувається Європейський тиждень громадського здоров’я. Європейський тиждень громадського здоров’я започаткували 2019 року. Тоді ж до нього і приєдналася Україна. Це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності про важливість психічного та фізичного здоров’я в нашому повсякденному житті.

14:03 13.05.2024

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Дитячий фонд ЮНІСЕФ, Міжнародний Саміт міст і регіонів, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

09:46 13.05.2024

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ДТП"

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ДТП» більше 15 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, зокрема над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Ми найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

11:21 08.05.2024

СИСТЕМА БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ ШУКАЄ  ВОЛОНТЕРІВ ТА ПАРАЮРИСТІВ

СИСТЕМА БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ ШУКАЄ ВОЛОНТЕРІВ ТА ПАРАЮРИСТІВ

У наш час волонтерство стало потужним суспільним рухом та проявом самовідданої активності громадян. Якщо ви прагнете допомагати вразливим категоріям населення і маєте трохи вільного часу, запрошуємо приєднатися до проєкту «Волонтер БПД». Система безоплатної правничої допомоги запустила його у 2021 році на суспільний запит — бажання активних громадян долучитися до інформування людей у своїх громадах про можливість отримати правничі послуги безоплатно. Станом на жовтень 2023 року у проєкт вже залучено понад 600 волонтерів по всій Україні. Що роблять волонтери БПД? • інформують людей про можливість отримати правничу допомогу безоплатно • розміщують інформаційні матеріали: плакати, листівки у громадських місцях • допомагають організовувати освітні заходи на правову тематику та налагоджувати співпрацю з партнерськими установами і організаціями Чи потрібна юридична освіта? Ні. Волонтери не надають правничих послуг, а лише допомагають інформувати людей про можливість отримати їх безоплатно у системі БПД. Хто такий параюрист? Це той самий волонтер, але у якого є функція перенаправлення особи, яка потребує допомоги до системи БПД через спеціальний застосунок в смартфоні. І так, бути юристом для цього також не обов’язково. Волонтерство у системі БПД можна поєднувати з іншими волонтерськими активностями, роботою тощо. Ми пропонуємо: - досвід співпраці з системою надання безоплатної правничої допомоги для покращення власного рівня правових знань; - можливість пройти безкоштовне навчання (тренінги, курси, семінари тощо) як у сфері волонтерської діяльності, так і в правовій сфері, а також розширити ділові контакти, покращити навички комунікації. Як стати волонтером/параюристом? 1. Заповнити анкету - https://cutt.ly/hlq3RxH. 2. Пройти дистанційний курс «Основи волонтерської діяльності». http://academy.legalaid.gov.ua/ 3. Пройти фінальну співбесіду з представниками системи БПД і отримати посвідчення волонтера чи параюриста. Насправді все простіше, ніж здається. Долучайтеся!

11:04 08.05.2024

«Прозорість та підзвітність»: у Житомирській РВА відбулося чергове засідання робочої групи

Сьогодні, 8 травня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Житомирській районній військовій адміністрації.

08:14 08.05.2024

ПІДТОПЛЕННЯ: ПРАВИЛА ХАРЧОВОЇ БЕЗПЕКИ

У зв’язку з сезонним підняттям води в річках є ризик  ускладнення санітарно- епідемічної ситуації у районах, які розташовані в безпосередній близькості біля водних артерій.

08:05 08.05.2024