РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ»: ЗУСТРІЧ З МЕДИКАМИ

Відбулася перша зустріч проектної команди Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб  з керівництвом, сімейними лікарями та педіатрами Брусилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги  у рамках проекту  «Разом збережемо життя».

11:57 27.02.2024

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо вас про початок анкетування з метою виявлення соціальних проблем, що стикаються з нашою громадою, в рамках участі у проекті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг»*, спрямованому на покращення якості життя у нашій громаді.

09:35 26.02.2024

#ТиЯк: Ветерани розповідають про свій досвід повернення.

Назад до цивільного життя повертається все більше захисників і захисниць України. Це наші однолітки, однокласники, це люди, які стоять поруч у метро чи на касі, і мало що видає в них ветеранів війни. Власне, як і те, крізь що вони проходять, аби повернутися не лише додому, а й до нормального життя.

12:11 21.02.2024

«Україна була, є і буде!»

Під такою назвою у фойє Житомирської районної військової адміністрації розгорнулася виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва народних умільців Глибочицької громади, організована за ініціативи відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РВА.

09:08 21.02.2024

Епідемічна ситуація з грипу/ГРВІ , в т.ч. COVID-19 в Житомирській області станом на 19.02.2024 р.

Захворюваність на ГРВІ, в тому числі грип та COVID-19 вже другий тиждень поступово знижується. В період 12.02.2024р.-18.02.2024 р. (7-й тиждень епідсезону 2023-2024 рр.) в порівнянні з попереднім тижнем відбулось зменшення рівнів захворюваності на 27%, проте показник на 100 тисяч населення перевищує епідемічний поріг на 35% та залишається на високому рівні.

11:33 19.02.2024

Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг.

12-14 лютого представниці Курненської громади взяли участь у заході для громад Житомирської та Вінницької областей, які є учасницями проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг». Наша громада в числі партнерок проекту.

18:05 16.02.2024

Запрацювала електронна черга. Як можна записатися на прийом в ЦОП?

Державна податкова служба України продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Внаслідок оновлення і модернізації програмно-апаратного комплексу Контакт-центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг у Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) – електронну чергу.

08:49 16.02.2024