#плічопліч: Тижневі підсумки ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Минулого тижня у Житомирському регіоні в 16 громадах проводились змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Ця ініціатива сприяла популяризації фізичної культури та спорту серед молоді й створила умови для розвитку командного духу й партнерства серед учасників.

20:25 13.02.2024

ЯК ВІДРІЗНИТИ ГРИП ВІД КОРОНАВІРУСУ .

Попри те, що віруси грипу й коронавірусу викликають гострі респіраторні захворювання з доволі подібними симптомами, лікарям важливо вчасно розрізнити, який саме вірус спричинив хворобу. Це необхідно як для запровадження відповідних протиепідемічних заходів (адже основним шляхом запобігання поширенню коронавірусної інфекції залишається своєчасне виявлення та ізоляція інфікованих), так і для можливого прогнозу щодо ускладнень.

20:23 13.02.2024

ВІТАМІНИ НАВКОЛО НАС: ВСЕ ПРО ГАРБУЗОВЕ НАСІННЯ.

Насіння гарбуза надзвичайно корисне для здоров’я. У ньому міститься практично вся таблиця Менделєєва: цинк і кальцій, калій і селен, магній і натрій, залізо і марганець, фосфор. Крім того, до складу насіння входять вітаміни групи В, А, Е, С, К, Д, різні кислоти.

13:32 09.02.2024