СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ

Друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Курненської територіальної громади/

Під час другого засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Курненської територіальної громади на період 2021-2027рр. було сформульовано стратегічне бачення розвитку громади.

14:11:02 24.05.2021

Робоча нарада членів Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Курненської сільської ради

24 березня відбулась робоча нарада членів Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Курненської сільської ради на період 2021-2027рр. Робота тривала над здійсненням SWOT – аналізу. Учасники наради під головуванням сільського голови Леоніда Корзуна, за участі фахівців сільської ради та підтримки експерта  програми «U-LEAD з Європою» Володимира Бойка продуктивно працювали впродовж двох годин та здійснили SWOT-аналіз громади. Його результати будуть представлені під час роботи Другого засідання Робочої групи з розробки Стратегії, яке відбудеться на початку квітня.

10:16:25 25.03.2021

Анкета-опитування "Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Курненської територіальної громади на 2021-2027 рр."

Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому у Курненській ТГ триває процес написання Стратегії розвитку Курненської територіальної громади на 2021-2027 рр. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії Курненської ТГ, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.

12:14:51 20.01.2021

Запрошуємо Вас до участі в розробці Стратегії розвитку Курненської територіальної громади

Стратегія – це план розвитку нашої громади на 2021–2027 роки, з поетапним визначенням що, коли, де, з залученням яких ресурсів, в якому обсязі ми робитимемо, аби забезпечити її сталий розвиток, зрештою – добробут кожного мешканця.

16:37:02 11.01.2021