Як стати патронатним вихователем.

Щаслива родина для кожної дитини🤍 Це одне з найважливіших гасел мого життя, з яким працюю щодня.  І важливість реформи системи догляду за дітьми полягає у створенні найкращих умов для побудови родини. Саме тому перевага буде надаватися сімейним формам виховання та розвитку соціальних послуг у громадах🙌 Однак іншим проявом є поняття патронату. На відміну від сімейних форм — це тимчасове перебування дитини в сім’ї, на час подолання її батьками якоїсь кризи чи влаштування до інших форм виховання. Послуга патронатних сімей стала ще більш актуальною з початку повномасштабної війни. Деякі з дітей залишились без житла, інші покинули тимчасово окуповані території, або їхні батьки опинились у полоні, в лікарні, зникли безвісти.

15:39:52 18.03.2024

Курненська ОТГ продовжує співпрацю за програмою "Допомога дітям України".

Конгрес українців Канади, Канадсько-Українська фундація, Help Us Help та міжнародна корпорація Meest Express продовжує програму "Допомого дітям України" для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами, а також шкільним приладдям, започатковану Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

13:59:34 25.09.2020

Всесвітній день торгівлі людьми в Курненській ОТГ.

30 липня у світі відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Причини, з яких люди потрапляють до рабства різні – низький рівень життя, бажання заробити, а також нездатність правильно оцінити пропозиції роботи від прихованих «роботорговців». Серед постраждалих не лише молодь. Тут немає вікових обмежень, можуть постраждати як діти так і літні люди.

14:09:23 31.07.2020

Вебінар на тему : «Удосконалення механізмів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, упередження їх потрапляння до закладів інституційного огляду та виховання дітей.

Служба у справах дітей Курненської сільської ради взяла участь 29 липня у вебінарі, який проведено службою у справах дітей Житомирської ОДА спільно управлінням освіти і науки ОДА, ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Житомирської обласної ради та Житомирським обласним центром соціальних служб організовано проведення вебінару на тему : «Удосконалення механізмів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, упередження їх потрапляння до закладів інституційного огляду та виховання дітей.

13:18:36 29.07.2020

Вітання з Днем усиновлення.

В останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.    Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

09:25:13 05.05.2020