A A A K K K
для людей із порушенням зору
Курненська громада
Житомирська область, Житомирський район

Новини

Дата: від до Скинути

Унікальні можливості для дітей на Житомирщині: вільне відвідування 17 STEM-хабів

Для дітей на Житомирщині створені унікальні безкоштовні можливості для навчання – 17 STEM-hubів у 14 громадах області. Це навчальні простори, які обладнані 3D-принтерами, окулярами віртуальної реальності, наборами робототехніки, фрезерними та лазерними верстатами, ноутбуками. Діти можуть вільно відвідувати STEM-хаби та вивчати і пізнанвати сучасне цифрове обладнання, опановувати 3D-моделювання, створювати роботів тощо.  

12:34 20.09.2023

Торгівля людьми – це не міф, це реальність!

Торгівля людьми – це не міф, це реальність! На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство.

12:00 19.09.2023

#ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ПРО ВІДНОВЛЕННЯ СЕЛА ТРИФОНІВКА НА ХЕРСОНЩИНІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕЛЕМАРАФОНІ “ЄДИНІ НОВИНИ”.

В межах державного проєкту «Пліч-опліч» у Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської  області продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України. З них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.Заради того, щоб жителі селища могли повернутися у свої оселі до опалювального сезону, 40 будівельників з Житомирського регіону віддано працюють аби вчасно завершити будівництво.

15:50 05.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора